Babe Iqualogy White Skin Tone Unifying Cream Spf30

Babe Iqualogy White Skin Tone Unifying Cream Spf30 kusursuz bir cilt artık parmaklarınızın ucunda olduğunu kanıtlamış bir üründür. Hipoalerjenik özelliği ile hassas cilde ve hamilelere uygun bir üründür. Güneşe maruz kalmış ciltlerde lekeler görülmesi kaçınılmaz olur. Bu lekelerin hafiflemesi ve oluşmasını engellemek için kullanılan bir kremdir. Ayrıca 30 faktörlü güneş koruması ile cildi hem lekelerin hem de kırışıklıkların oluşmasını engelleyebilir. Nemlendirici özelliği ile çevresel etkilerin neden olacağı kuruluk, kırışıklık, erken yaşlanma ve tahrişi önlemek için kullanılan bir kremdir. Makyaj öncesi cilde uygulandığında cildin daha canlı, parlak ve aydınlık bir görünüm kazanmasını sağlar. Ayrıca hem makyajı güzel göstermek hem de güneşe karşı cildi korumak için ideal bir üründür. Ayrıca cildi aydınlatmak ve cilt tonunu eşitlemek için besleyici içeriklere sahiptir. Düzensiz cilt tonunu eşitlemek, güneşe karşı korumak, lekeleri önlemek ve çevresel etkilere karşı güçlendirerek cildin sağlıklı bir görünüm sağlar. Anti oksidan özelliğe sahip bu ürün cildin derinlemesine nemlendirmek ve nemi hapsetmek için kuru cilde uygun bir üründür.

Babe Iqualogy White Skin Tone Unifying Cream Spf30 Neden Kullanmalısınız ?

Babe Iqualogy White Skin Tone Unifying Cream nemlendirici, koruyucu ve leke önleyici özellikleri ile istediğiniz ürün olabilir. Cilt bakım ürünleri seçerken cilt tipinize ve sorununuza uygun ürünler seçmeye özen gösteriniz. Yanlış seçilen bir ürün hem istenilen sonuç vermez hem de cildin hasara uğramasına neden olur. Özelikle kuru cilde sahipseniz mutlaka nemlendirici ve güneş koruyucu kullanmalısınız. Lekeler ciltte ilk etapta sıkıntı yaratmayabilir. Fakat ileriki zamanlarda çoğalarak önlemini almakta zorluk çekebiliriz. Kırışıklıklar için erken önlem alıyorsak lekeler için de önlem almalıyız. Aksi halde lekelerin azalması ya da engellenmesi zorlaşır. İçeriğinde parfüm, mineral yağlar, boya ve paraben bulunmaktadır. Bu özellikleri ile rahatlıkla kullanılmaktadır. Hassas bir cilde sahip ve hamile olanlar rahatlıkla kullanabilir.

Babe markası cilt problemlerine çözümler bularak bilim odaklı olarak kaliteli ve cildi yormayan ürünler formüle etmektedir. Bu özelliği ile pek çok açıdan üstün ve farklı bir marka olmuştur.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir