Babe Iqualogy Ürünleri

Ciltte güneş, yaşlılık lekesi ve hamilelik döneminde lekeler görülebilir. Özellikle kahverengi lekelerin oluşumuna neden olan güneş ışınlarıdır. Ayrıca güneş sadece leke değil çil, akne, yaşlanma belirtisi ve sivilcelere neden olabiliyor. Bu lekelerin oluşumunu önlemek ve hafifletmek için leke ve güneş ürünleri kullanılmalıdır.  Cildimizde renk bozukluklarının ortaya çıkmasının ardından lekeler oluşmaktadır. Melanin pigmentler ciltte birikerek cilt lekesine ve cilt tonu düzensizliğine sebep olabilir. Güneşe uzun süre maruz kalmak, kullanılan bazı ilaçlar ve solaryum cildin lekelenmesine neden olur. Babe Iqualogy Ürünleri bu gibi durumlarla başa çıkmanızda size yardımcı olacaktır.

Babe Iqualogy Ürünleri serisi kahverengi lekeleri hafifletmek, aydınlatmak ve cilt tonunu düzenlemek için uygun bir seridir. Güneş, yaşlılık ve hamilelik döneminde oluşan kahverengi lekelere uygulanır. Bu lekelerin hafiflemesi, cilt tonunun dengelenmesi, cildin sağlıklı görünmesi ve parlak bir cilde sahip olmak için kullanır. İçerdiği aktif maddeler lekelerin oluşumunu önlemek için uygulanır.

Babe Iqualogy White Corrective Micellar Lotion Yüz, göz ve dudak makyajını ve kiri temizlemek için ideal bir temizleyicidir. Hem cildi temizlemek hem de lekelerin önüne geçmek için uygulanır. Cilt tonunu aydınlatarak sağlık bir görünüm kazandırır. Uygulama sonrası durulama gerektirmez. Tüm ciltler için uygundur.

Babe Iqualogy White İntensive Skin Tone Unifying Serum Depigmentasyona yardımcı bir serumdur. Hızlı emilim özelliği ile ciltteki lekeleri hafifletmek ve oluşumunu önlemek için ideal bir üründür. Genel ya da bölgesel tedavi olarak kullanılır. Ayrıca ultra hafif dokusu ile tüm ciltler kullanabilir.

Babe Iqualogy White Skin Tone Unifying Fluid Yumuşak ve nemlendirici özelliği ile cildi çevresel etkilere karşı korumak ve güçlendirmek için uygulanır. Cilt tonunu dengeleyerek aydınlık bir görünüme kavuşmasını sağlar. İçeriğinde gliserin ve jojoba ile derinlemesi nemlendirme sağlar. Normal ve kuru ciltler için uygundur.

Babe Iqualogy White Skin Tone Unifying Cream Spf30 Antioksidan özelliği ile cildin nemlenmesi, güçlenmesi ve korunması için idealdir. 30 faktörlü güneş koruması ile cildi güneşten koruyarak lekelerin oluşumunu engeller. Karma ve yağlı ciltler için uygudur.

Babe Iqualogy Ürünleri serinin içeriğinde parfüm, mineral yağlar, boya ve paraben bulunmaktadır. Hipoalerjenik özelliğe sahiptir. Ciltteki lekeleri azaltmak ve oluşmasını önlemek için bu seriyi deneyebilirsiniz. Babe markasının yeni çıkarmış olduğu bir seridir.

Babe Iqualogy Ürünleri
Babe Iqualogy Ürünleri

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir